Hotel Solina Spa*** położony jest w Myczkowcach, malowniczej miejscowości w bieszczadzkiej gminie Solina.

Majestatyczne Bieszczady, jak i jezioro Myczkowieckie przyciągają wielu miłośników przyrody oraz turystów spragnionych relaksu i wyciszenia.

Zapraszamy na tygodniowe i dwutygodniowe pakiety.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Nasz hotel oferuje noclegi w luksusowych pokojach, kulinarne doznania zarówna w postaci tych znanych potraw jak i nowości zapewniających kulinarne uniesienia w hotelowej restauracji i kawiarni Rajski Ogród. Nasze hotele to nie tylko hotel z basenem, to również nowoczesne sale konferencyjne oraz kompleks SPA & WELLNESS, przez cały rok zachęcający do wypoczynku, spotkań biznesowych, wycieczek i imprez okolicznościowych czy bankietów.

W sąsiadującej wsi Polańczyk czeka na Państwa jezioro Solińskie które zapewni dodatkowe atrakcje turystyczne ale również wypoczynkowe. Noclegi jaki zapewniamy spełniają najwyższe standardy i przykładamy wielką wagę do utrzymywania czystości i higieny w naszych placówkach. Powierzając nam zaufanie w kwestii Państwa noclegu z pewnością nie będą Państwo zawiedzeni.

ZIMOWE ATRAKCJE SOLINY

Wyciągi i trasy narciarskie – Wyciągi i trasy narciarskie – zimową porą okolica przyciąga amatorów białego szaleństwa. Do bogatej infrastruktury narciarskiej należą: wyciągi Laworta, Gromadzyń i Wańkowa SKI oraz trasy narciarskie o łącznej długości ponad 10 km w Ustrzykach Dolnych (oddalonych o około 20 km), Stacja Narciarska Lesko-Ski na Weremieniu (7 km od hotelu) oraz położone w większej odległości wyciągi z doskonałymi trasami w Puławach.

LETNIE ATRAKCJE SOLINY

Szlaki rowerowe – ich łączna długość wynosi około 2 tys. km, do najpopularniejszych należą: transgraniczny Szlak Dobrego Wojaka Szwejka oraz Szlak Umocnień Nadsańskich.

Stadniny koni – ze słynną hodowlą zachowawczą koni huculskich na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Wołosatem i Tarnawie. Najbliżej Hotelu Solina znajduje się stadnina Ośrodka Caritas w Myczkowcach.

Szybownictwo – region zapewnia znakomite warunki do uprawiania tej dyscypliny sportu. Warto odwiedzić słynne szybowisko w Bezmiechowej oraz mniej znane w Weremieniu koło Leska.

Nordic Walking -18 tras spacerowych Bieszczadzkiego Centrum Nordic Walking. Na uwagę zasługują dwie trasy spacerowe: jedna prowadząca wokół Jeziora Myczkowieckiego w bezpośrednim sąsiedztwie zbiornika i druga przystosowana do poruszania się na wózku inwalidzkim (z osobą towarzyszącą) w najpiękniejszym przełomie Sanu między Zwierzyniem a Grodziskiem.

W ramach pakietu:

 • Nocleg w pokoju dwuosobowym
 • Śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu, lekki serwowany lunch
 • Pierwszego dnia pobytu konsultacja z fizjoterapeutą i ustalenie planu zabiegów
 • 5 zabiegów dziennie  dobieranych indywidualnie przez fizjoterapeutę: masaż częściowy leczniczy, hydromasaż, masaż limfatyczny, ciepłolecznictwo-  sauny,  ćwiczenia mobilizacyjne,  rehabilitacja ruchowa, marsze  nordic walking,  rozluźniające dryfowanie soft pack
 • Warsztaty kulinarne – raz podczas pobytu
 • Warsztaty florystyczne
 • Godzina gry  w kręgle – raz podczas  pobytu
 • Spotkanie z lokalnym przewodnikiem w każdy czwartek
 • Ognisko z menu grillowym i muzyką elementami regionalnymi  w każdy piątek
 • Selekcja domowych wypieków na powitanie w pokoju
 • Bilet wstępu do skansenu wsi polskiej w Sanoku
 • Wcześniejsze zameldowanie od godziny 12
 • Późniejsze wymeldowanie  do godziny 15

Termin 1.10.2023 do 30.04.2024

Minimum 5 noclegów

Cena od 450 złotych za dobę od osoby

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034