Hotel Solina Spa*** położony jest w Myczkowcach, malowniczej miejscowości w bieszczadzkiej gminie Solina.

Majestatyczne Bieszczady, jak i jezioro Myczkowieckie przyciągają wielu miłośników przyrody oraz turystów spragnionych relaksu i wyciszenia.

Zapraszamy na tygodniowe i dwutygodniowe pakiety.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Nasz hotel oferuje noclegi w luksusowych pokojach, kulinarne doznania zarówna w postaci tych znanych potraw jak i nowości zapewniających kulinarne uniesienia w hotelowej restauracji i kawiarni Rajski Ogród. Nasze hotele to nie tylko hotel z basenem, to również nowoczesne sale konferencyjne oraz kompleks SPA & WELLNESS, przez cały rok zachęcający do wypoczynku, spotkań biznesowych, wycieczek i imprez okolicznościowych czy bankietów.

W sąsiadującej wsi Polańczyk czeka na Państwa jezioro Solińskie które zapewni dodatkowe atrakcje turystyczne ale również wypoczynkowe. Noclegi jaki zapewniamy spełniają najwyższe standardy i przykładamy wielką wagę do utrzymywania czystości i higieny w naszych placówkach. Powierzając nam zaufanie w kwestii Państwa noclegu z pewnością nie będą Państwo zawiedzeni.

ZIMOWE ATRAKCJE SOLINY

Wyciągi i trasy narciarskie – Wyciągi i trasy narciarskie – zimową porą okolica przyciąga amatorów białego szaleństwa. Do bogatej infrastruktury narciarskiej należą: wyciągi Laworta, Gromadzyń i Wańkowa SKI oraz trasy narciarskie o łącznej długości ponad 10 km w Ustrzykach Dolnych (oddalonych o około 20 km), Stacja Narciarska Lesko-Ski na Weremieniu (7 km od hotelu) oraz położone w większej odległości wyciągi z doskonałymi trasami w Puławach.

LETNIE ATRAKCJE SOLINY

Szlaki rowerowe – ich łączna długość wynosi około 2 tys. km, do najpopularniejszych należą: transgraniczny Szlak Dobrego Wojaka Szwejka oraz Szlak Umocnień Nadsańskich.

Stadniny koni – ze słynną hodowlą zachowawczą koni huculskich na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Wołosatem i Tarnawie. Najbliżej Hotelu Solina znajduje się stadnina Ośrodka Caritas w Myczkowcach.

Szybownictwo – region zapewnia znakomite warunki do uprawiania tej dyscypliny sportu. Warto odwiedzić słynne szybowisko w Bezmiechowej oraz mniej znane w Weremieniu koło Leska.

Nordic Walking -18 tras spacerowych Bieszczadzkiego Centrum Nordic Walking. Na uwagę zasługują dwie trasy spacerowe: jedna prowadząca wokół Jeziora Myczkowieckiego w bezpośrednim sąsiedztwie zbiornika i druga przystosowana do poruszania się na wózku inwalidzkim (z osobą towarzyszącą) w najpiękniejszym przełomie Sanu między Zwierzyniem a Grodziskiem.

W ramach pakietu 5 dniowego proponujemy:

  • 5 noclegów w pokoju 2 osobowym,
  • 5 śniadań, 5 obiadokolacji w formie bufetu
  • selekcja domowych wypieków/owoców na powitanie w pokoju
  • pierwszego dnia pobytu konsultacja fizjoterapeuty i ustalenie planu zabiegów,
  • 3 zabiegi terapeutyczne dziennie dobieranych indywidualnie przez fizjoterapeutę
  • warsztaty kulinarne – raz podczas pobytu
  • kręgle – jedna godzina podczas pobytu
  • jacuzzi,
  • sala do ćwiczeń,
  • bezprzewodowy Internet na terenie całego obiektu.

Cennik pobytów 5 dniowych z wyżywieniem i zabiegami 

(od 02.01.2024 do 28.03. 2024; od 02.04.2024 do 29.04.2024 ; od 05.05.2024 do 29.05.2024; od 03.06.2024r do 20.12.2024)

pokój dwuosobowy: 1450 zł/ pakiet/ osoba

Dopłata do dwójki  przy wykorzystaniu przez 1 osobę to 75 zł/os/doba.

Zabiegi w pakiecie wg zaleceń lekarza wg poniższego wykazu:
Masaż częściowy leczniczy, Hydromasaż, Masaż limfatyczny, Ciepłolecznictwo-  sauny,  Ćwiczenia mobilizacyjne,  Rehabilitacja ruchowa, Marsze  nordic walking,  Rozluźniające dryfowanie soft pack

Informacje dodatkowe:

Opłata miejscowa płatna dodatkowo
Parking dodatkowo płatny 20 zł/doba
Wcześniejsze zameldowanie od godziny 12:00
Późniejsze wymeldowanie do godziny 15:00

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034