Jesteśmy otwarci! Rezerwujemy sanatorium prywatnie na pobyty rozpoczynające się od 26 września 2021 roku. Zadzwoń do nas już dziś: 793-704-034.

Sanatorium Świnoujście nad Morzem Bałtyckim, prywatnie, z zabiegami, pełnym wyżywieniem, konsultacją lekarską.

Bursztyn
  • pokój 2 osobowy od 1 365 zł/ tydzień
  • pokój 1 osobowy od 1 596 zł zł/ tydzień
Admirał z basenem
  • pokój 2 osobowy od 1 771 zł/ tydzień
  • pokój 1 osobowy od 2 170 zł/ tydzień
Henryk z basenem
  • pokój 2 osobowy od 1 771 zł/ tydzień
  • pokój 1 osobowy od 2 170 zł/ tydzień

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Rezerwacja Sanatorium Świnoujście Prywatnie

W celu rezerwacji prywatnego pobytu w Uzdrowisku Świnoujście, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail. Nasi eksperci branży uzdrowiskowej odpowiedzą na każde Państwa pytanie i zarezerwują pobyt zdrowotny. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z Państwa pobytem w sanatorium prywatnie.

Informacje o Sanatorium Świnoujście

Uzdrowisko Świnoujście to sanatoria nad Morzem Bałtyckim o wieloletniej tradycji leczniczej, zlokalizowanych w najatrakcyjniejszej dzielnicy nadmorskiej – tuż przy promenadzie. Nasza baza zabiegowa wykonuje ponad 50 rodzajów zabiegów z wykorzystaniem naturalnych surowców: borowiny i solanki.

Wykonujemy zabiegi z zakresu balneoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, elektroterapii, krioterapii, magnetoterapii, światłolecznictwa, masaże lecznicze.

Przykładowe zabiegi: Kąpiel solankowa, Bicz szkocki, Hydromasaż, Masaż wirowy, Okłady borowinowe, Inhalacje solankowe, Galwanizacja, Ultradźwięki, Masaż klasyczny, Gimnastyka lecznicza, Jonoforeza, Prądy diadynamiczne, Diatermia krótkofalowa, Krioterapia, Magnetoterapia, Laser, Terapuls, Interdyn, Lampa solaris, Sollux, 4-Komorówka, 2-Komorówka, Laser biostymulacyjny, Psorilux mały i Psorilux duży, Krioterapia ciekłym azotem, Masaż podwodny, Masaż podwodny automatyczny, Masaż limfatyczny – rękaw, Masaż wibracyny, Masaż wirowy, Natrysk płaszczowy, Kąpiel perełkowa, Kąpiel kwasowęglowa, Kąpiel w basenie solankowym, Galwanoborowina, Prądy Tensa, Prądy Kotza, Prądy Traberta.

Strefa Relaksu w obiekcie Henryk składa się z nowoczesnego basenu, jacuzzi, oraz sauny suchej. Ruch czy gimnastyka w basenie, relaks w jacuzzi oraz wypoczynek w saunie przyczynią się do nabrania nowych sił witalnych.

Oferujemy naszym gościom basen:

  • o wielkość: 12m x 4,5 m, głębokość – 1,26 m,
  • z hydromasażem (kurtyna wodna) oraz przeciwprąd
  • z temperaturą wody wahającą się najczęściej w granicach 29,5oC – 31oC, jest ona zgodna z obowiązującymi normami.
  • jacuzzi z temperaturą wody wody w jacuzzi – 35o C.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Pozostałe Sanatoria Świnoujście

Sanatoria w Świnoujściu różnią się standardem, lokalizacją, dostępem do basenu, jakością zabiegów. W przypadku pobytów prywatnych najbardziej rekomendujemy obiekty wskazane na górze tej strony.