Ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy Graal sąsiaduje z urokliwym lasem sosnowym i oddalony jest od morza jedynie około 500 metrów.

Nasi Goście odnajdą tutaj upragnioną ciszę i spokój, a osoby bardziej aktywne mogą się wybrać np. na spacer lub wycieczkę rowerową do Niemiec – do granicy jest tylko 300 metrów!

Zapraszamy na prywatne pobyty zdrowotne z zabiegami i wyżywieniem. 

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Na turystów odwiedzających nasz ośrodek rehabilitacyjny czekają wspaniałe warunki do wypoczynku. W trzech budynkach hotelowych oferujemy 350 miejsc noclegowych w pokojach 2- i 3-osobowych, czy apartamentach typu studio.

W obiekcie posiadamy basen kryty oraz saunę suchą i parową, miejsce do zażywania kąpieli solankowych oraz komfortowe jacuzzi.

W nowoczesnej, dobrze wyposażonej bazie rehabilitacyjnej wykonujemy zabiegi pod nadzorem wykwalifikowanej kadry w zakresie elektroterapii, magnetoterapii, światłolecznictwa, masaże manualne, krioterapia i plastry borowinowe

Uczestnicy 14 dniowych turnusów rehabilitacyjnych korzystają z 20zabiegów zaleconych przez lekarza

Uczestnicy 7 dniowych pobytów na wczasach zdrowotnych skorzystają z 10 dowolnie przez siebie wybranych zabiegów  z oferty.

Ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy Graal może poszczycić się ogromną jadalnią, w której jednocześnie spożywać posiłek w komfortowych warunkach może nawet ponad 200 osób.

Oferta obejmuje pożywne, doskonale przygotowujące na moc turystycznych wrażeń śniadania i obiado-kolacje pozwalające szybko odzyskać energię – wszystko to dostępne w wygodnej formie bufetu.

Nie trzeba przy tym się martwić, że nie zdąży się wrócić do jadalni na konkretną godzinę, ponieważ z posiłków można skorzystać zawsze w 2-godzinnym przedziale czasowym.

W ramach pobytu 7 dniowego:

  • 7 noclegów
  • wyżywienie 2x dziennie, śniadanie i obiadokolacja podawane w formie bufetu.
  • 10 zabiegów na naszej Bazie zabiegowej, wybranych pod czujnym okiem naszych rehabilitantów.
  • bezpłatny dostęp do basenu i strefy SPA.

Do ceny należy doliczyć opłatę uzdrowiskową w wysokości 6,20 zł od osoby za dobę.

Opłata za parking:

  • 1 doba – 40 zł
  • 7 dni (tydzień) – 200 zł
  • 14 dni – 300 zł

POBYTY TYGODNIOWE

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034