Sanatorium Inowrocław, prywatnie, nawet z 24 zabiegami tygodniowo i pełnym wyżywieniem.

sanatorium solanki inowrocław
Sanatorium Solanki Medical SPA
  • pokój 2 osobowy od 2100 zł / tydzień
  • pokój 1 osobowy od 2380 zł / tydzień
Willa As
  • pokój 2 osobowy od 1960 zł / tydzień
  • pokój 1 osobowy od 2240 zł / tydzień
Sanatorium Kujawiak
  • pokój 2 osobowy od 1820 zł / tydzień
  • pokój 1 osobowy od 2100 zł / tydzień
Willa Ostoja
  • pokój 2 osobowy od 1960 zł / tydzień
  • pokój 1 osobowy od 2240 zł / tydzień
Sanatorium Kujawianka
  • pokój 2 osobowy od 1820 zł / tydzień
  • pokój 1 osobowy od 2100 zł / tydzień

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Sanatorium Szpital Uzdrowiskowy Energetyk
Zygmunta Wilkońskiego 2, Inowrocław

Szpital Uzdrowiskowy ENERGETYK jest specjalistycznym zakładem medycyny uzdrowiskowej. Do dyspozycji naszych kuracjuszy przygotowaliśmy nowocześnie urządzoną bazę hotelową oraz profesjonalną bazę rehabilitacyjno – leczniczą. Posiadamy doskonale wyposażoną bazę zabiegową, gdzie wykonujemy zabiegi: balneoterapii, hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii, krioterapii, masaży oraz inhalacji.


Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni
Przy Stawku 12, Inowrocław

Sanatorium “Przy Tężni” im. dr Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu prowadzi swoją działalność od ponad 60 lat. Obiekt położony jest w samym środku Parku Solankowego z widokiem na Tężnie Solankową. Pobyt w sanatorium łączy wypoczynek z możliwością specjalistycznego leczenia różnorodnych schorzeń: kardiologicznych, ortopedycznych, dróg oddechowych, neurologicznych, onkologicznych, rehabilitacja kobiet po mastektomii, zespołów bólowych kręgosłupa.


Ośrodek Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej OAZA
Świętokrzyska 76, Inowrocław

Sanatorium Uzdrowiskowe OAZA położone w malowniczym Inowrocławiu oferuje Państwu pobyty wczasowe,sanatoryjne, profilaktyczne, rehabilitacyjne oraz weekendowe.Unikatowe położenie naszego obiektu bezpośrednio przy Parku Zdrojowym zapewni Państwu wspaniały wypoczynek i kurację. Tylko u nas skorzystają Państwo z bezcennych bogactw uzdrowiska – dobroczynnej solanki oraz borowiny.


Sanatorium Uzdrowiskowe „Modrzew”
Macieja Wierzbińskiego 50A, Inowrocław

Sanatorium Uzdrowiskowe Modrzew położone jest na zielonych Kujawach w inowrocławskim Parku Solankowym, słynącym ze sprzyjającego klimatu i naturalnych walorów leczniczych, w sąsiedztwie Ogrodów Papieskich, 400 metrów od Tężni Solankowych, w ciszy z dala od zgiełku miejskiego.Czterokondygnacyjny obiekt sanatoryjny posiada 200 miejsc noclegowych, 2 nowoczesne windy, płatny oświetlony parking samochodowy.


Willa As – Solanki Uzdrowisko Inowrocław
Wilkońskiego 18, Inowrocław

Zapraszamy na pobyty lecznicze do Willi „As” usytuowanej w Parku Solankowym.W tej kameralnym obiekcie czeka na Państwa 25 miejsc w pokojach o wysokim standardzie:- 1-osobowe (3 pokoje),- 2-osobowe (11 pokoi).Wszystkie pokoje są komfortowo i funkcjonalnie wyposażone. W obiekcie znajduje się świetlica. Posiłki i zabiegi odbywają się poza obiektem.Willa “As” jest przyjazna osobom niepełnosprawnym. Posiada windę zewnętrzną i wewnętrzną, szerokie drzwi i poręcze.


Willa Ostoja – Solanki Uzdrowisko Inowrocław
Al. Sienkiewicza 49, Inowrocław

Do zespołu „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław należy też Willa “Ostoja”. Kameralny obiekt posiada 21 miejsc noclegowych w pokojach:- 1-osobowych (5 pokoi),- pokojach dwuosobowych (8 pokoi). Wszystkie pokoje z łazienką, czajnikiem bezprzewodowym i TV.Willa “Ostoja” w Inowrocławiu jest dwupiętrowa. Nie posiada wind.Posiłki i zabiegi odbywają się w innych obiektach kompleksu „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław.


Solanki Medical SPA – Solanki Uzdrowisko Inowrocław
Zygmunta Wilkońskiego 23, Inowrocław

Nowoczesny trzypiętrowy kompleks posiadający miejsca w pokojach:- 1-osobowych,- 2-osobowych typu twin,oraz large (4 pokoje typu double z możliwością dostawki). We wszystkich pokojach „Solanki” Medical Spa znajduje się łazienka, czajnik bezprzewodowy, lodówka, TV oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Pokoje w części południowej „Solanki” Medical Spa dodatkowo są wyposażone w klimatyzację. Obiekt jest trzypiętrowy i posiada windy.


Sanatorium Kujawiak – Solanki Uzdrowisko Inowrocław
Al. Sienkiewicza 50, Inowrocław

Obiekt Sanatorium “Kujawiak” jest czteropiętrowy i posiada miejsca noclegowe w pokojach:- 1-osobowych,- 2-osobowych- 3-osobowych,i 4-osobowych.Kompleks jest wyposażony w windy. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę. Ponadto na I piętrze Sanatorium „Kujawiak” znajduje się stołówka.W obiekcie znajduje się też nowoczesna Grota Solna stanowiąca niezawodne źródło energii, sposób na relaks i pomoc w leczeniu wielu chorób.


Sanatorium Kujawianka – Solanki Uzdrowisko Inowrocław
Solankowa 68-70, Inowrocław

Obiekt Sanatorium “Kujawianka”, to kompleks trzech willi połączonych łącznikiem.Sanatorium “Kujawianka” w Inowrocławiu oferuje miejsca w: pokojach 1-osobowych, pokojach 2-osobowych i pokojach 3-osobowych.Wszystkie pokoje posiadają łazienkę. Ponadto w Sanatorium “Kujawianka” znajduje się stołówka. W 2017 roku obiekt zyskał 4 nowe pokoje jednoosobowe przygotowane z myślą o Gościach komercyjnych. Zostały one nowocześnie urządzone i wyposażone.

Sanatorium Inowrocław – Przewodnik

„Miasto na soli” zawdzięcza tę nazwę bogatym podziemnym pokładom słonego minerału i tradycjom jego ważenia, sięgającym czasów średniowiecza. Uzdrowisko powstało tu w 1875 r., a obecnie zdrojową część miasta zajmuje 85-hektarowy Park Solankowy.


Inowrocławska tężnia w plebiscycie National Geographic Traveler w 2014 r. została jednym z 7 nowych cudów Polski! Wyróżnia się wyjątkowym kształtem dwóch połączonych ze sobą potężnych wieloboków. Nocą iluminowane – zachwycają kuracjuszy, mieniąc się paletą barw.

W pijalni wód można wspomóc organizm mineralną „Inowrocławianką” i leczniczą „Jadwigą”, a w palmiarni podziwiać piękno egzotycznych roślin. Jeśli szczęście się do nas uśmiechnie – zobaczymy „Królową Nocy” – kwiat niezwykłego kaktusa kwitnie tylko kilkanaście godzin w roku! Ogród zapachów i kolorów to idealne miejsce na spacer wśród wielobarwnych róż, piwonii, lilii i pachnących ziół. Na chwilę relaksu warto udać się do inowrocławskiej termy, a także skorzystać z bogatej oferty zabiegów SPA.

Materiał kujawsko-pomorskie.travel