Sanatorium Krynica Zdrój w górach prywatnie, bez skierowania. Pobyty zdrowotne z zabiegami i pełnym wyżywieniem.

Jesteśmy otwarci! Rezerwujemy sanatorium prywatnie na pobyty rozpoczynające się od 26 marca 2023 roku. Zadzwoń do nas już dziś: 793-704-034.

Sanatorium Energetyk
  • pokój 2 osobowy od 1600 zł /tydzień
  • pokój 1 osobowy od 1950 zł /tydzień
Geovita Krynica Zdrój
  • pokój 2 osobowy od 1890 zł /tydzień
  • pokój 1 osobowy od 2130 zł /tydzień
Sanatorium Lwigród z basenem
  • pokój 2 osobowy od 1377 zł /tydzień
  • pokój 1 osobowy od 1593 zł /tydzień
Hotel Krynica z basenem
  • pokój 2 osobowy od 2199 zł /tydzień
  • pokój 1 osobowy od 2749 zł /tydzień

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Sanatorium Krynica Zdrój Prywatnie

Dysponujemy 2 obiektami w Krynicy.

Sanatorium Energetyk Krynica Zdrój, to kameralny obiekt posiadający 38 pokoi. Sanatorium położone jest na malowniczym wzgórzu, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, w atrakcyjnym, zacisznym centrum Krynicy-Zdroju (zaledwie 500 m od Deptaka).

Specjalizujemy się w leczeniu następujących schorzeń: chorób reumatycznych i kręgosłupa, układu oddechowego, układu pokarmowego, cukrzycy, otyłości, nerek i dróg moczowych, krwi i układu krwiotwórczego. Czekamy na Ciebie z naszym zespołem lekarzy specjalistów, fizjoterapeutów, rehabilitantów i dietetyków.

Sanatorium Lwigród to największy z naszych obiektów. Posiada bardzo rozbudowaną bazę zabiegową. Zazwyczaj goście przyjeżdżają tutaj na 14 dni.

Położenie Sanatoriów w Krynicy Zdrój

Krynica-Zdrój usytuowana jest w południowo- wschodniej części Polski ( Beskid Sądecki), w województwie małopolskim, powiat Nowy Sącz. Krynica – Zdrój to uzdrowisko o ponad 200 letniej historii położone na wysokości 560-720 m n.p.m..

Od północy, wschodu i zachodu otaczają ją zalesione stoki gór – z najwyższym szczytem – Jaworzyną Krynicką (1114 m). Otulinę Krynicy stanowią lasy będące pozostałością dawnej puszczy karpackiej. Górzyste położenie Krynicy, duże nasłonecznienie, osłonięcie z 3 stron od wiatrów stwarzają szczególnie cenne warunki klimatyczne do rekonwalescencji i uprawiania różnych form turystyki. Miejscowe złoża surowców naturalnych, głównie wód mineralnych stały się natomiast podstawą lecznictwa uzdrowiskowego prowadzonego na tych terenach.

Oba obiekty zlokalizowane są w bliskiej odległości spacerem do Pijalni Wód Mineralnych, Góry Parkowej czy centrum.

Jak zarezerwować Sanatorium w Krynicy Zdrój prywatnie?

Do rezerwacji pobytu w naszych obiektach nie potrzebujesz skierowania, wizyty u lekarza w swoim mieście czy kontaktu z urzędami. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz, a my zajmiemy się całą resztą. Nasz lekarz uzdrowiskowy wystawi skierowanie na leczenie i przypisze najkorzystniejsze zabiegi.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034