Sanatorium Kołobrzeg – Sanatorium Nad Morzem

Sanatorium Kołobrzeg, zlokalizowane nad morzem Bałtyckim, oferujące dostęp do profesjonalnych zabiegów. Poszukujesz prywatnego pobytu w Sanatorium w Kołobrzegu? Jest to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Masz 2 możliwości, sanatorium w Kołobrzegu obok Molo i głównego deptaka oraz luksusowe sanatorium przy plaży zlokalizowane w spokojnym miejscu w Kołobrzegu.

Sanatorium Kołobrzeg – które Sanatorium wybrać?

W Kołobrzegu proponujemy Tobie pobyt w 2 naszych obiektach. Jednym z nich jest luksusowe sanatorium nad samym morzem, z obrotową kawiarnią. Nasze sanatorium w Kołobrzegu wyróżnia się bardzo wysokim standardem. Bliskość Bałtyku, świeże morskie powietrze, wycieczki rowerowe wzdłuż sąsiadującego Ekoparku, relaks w Galerii SPA, szeroki wachlarz zabiegów leczniczych, aktywny wypoczynek w Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji. Oferujemy ponad 1000 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach oraz ekskluzywnych apartamentach.

Drugie sanatorium w Kołobrzegu, zlokalizowane jest obok Molo. Nasz obiekt znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji w Kołobrzegu, na nadmorskiej promenadzie przytulonej do zadbanego parku. Od piaszczystej plaży dzieli nas zaledwie 100 m. Najciekawsze miejskie atrakcje turystyczne, sklepy i lokale gastronomiczne są na wyciągniecie ręki.

Sanatorium Kołobrzeg – ile kosztuje pobyt?

Na koszt pobytu w Sanatorium wpływa jego lokalizacja, standard, ilość zabiegów, ilość posiłków oraz sezon. Najtańsze pobyty będą w okresie zimowym. Wybierając się w 2 osoby, cena jednej osoby w pokoju dwuosobowym będzie niższa niż w przypadku rezerwacji pokoju jednoosobowego w Sanatorium. Zobacz wszystkie sanatoria w kołobrzegu

Sanatorium Kołobrzeg – jak zarezerwować prywatnie?

W celu rezerwacji sanatorium prywatnie nie potrzebujesz skierowania, nie potrzebujesz odwiedzać lekarza czy Narodowego Funduszu Zdrowia. Wystarczy, że zadzwonisz do nas, wybierzesz termin a my zajmiemy się całą resztą.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034