Sanatorium Kołobrzeg – Prywatnie

Sanatorium Kołobrzeg prywatnie, zlokalizowane nad morzem Bałtyckim, oferujące dostęp do profesjonalnych zabiegów. Poszukujesz prywatnego pobytu w Sanatorium w Kołobrzegu? Jest to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Masz 11 możliwości, pięć sanatoriów w Kołobrzegu obok Molo i głównego deptaka, luksusowe sanatorium przy plaży zlokalizowane w spokojnym miejscu w Kołobrzegu, luksusowy Resort Wellness & SPA.

Sanatorium Kołobrzeg – które Sanatorium wybrać?

W Kołobrzegu proponujemy Tobie pobyt w 11 naszych obiektach. Jednym z nich jest luksusowe sanatorium nad samym morzem, z obrotową kawiarnią. Nasze sanatorium w Kołobrzegu wyróżnia się bardzo wysokim standardem. Bliskość Bałtyku, świeże morskie powietrze, wycieczki rowerowe wzdłuż sąsiadującego Ekoparku, relaks w Galerii SPA, szeroki wachlarz zabiegów leczniczych, aktywny wypoczynek w Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji. Oferujemy ponad 1000 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach oraz ekskluzywnych apartamentach.

Drugie sanatorium w Kołobrzegu, zlokalizowane jest obok Molo. Nasz obiekt znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji w Kołobrzegu, na nadmorskiej promenadzie przytulonej do zadbanego parku. Od piaszczystej plaży dzieli nas zaledwie 100 m. Najciekawsze miejskie atrakcje turystyczne, sklepy i lokale gastronomiczne są na wyciągniecie ręki.

Trzecie sanatorium w Kołobrzegu zlokalizowane jest przy nadmorskim parku zdrojowym, zaledwie 100 m od plaży, 950 m od kołobrzeskiego molo i 900 m od centrum miasta

Czwarte sanatorium w Kołobrzegu znajduje się w parku uzdrowiskowym, w bezpośrednim sąsiedztwie kołobrzeskiego portu turystycznego, 200 metrów od plaży i promenady nadmorskiej. Składa się ono z dwóch trzypiętrowych budynków hotelowych mogących przyjąć jednorazowo 240 gości.

Piąte sanatorium w Kołobrzegu położone jest w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu, zaledwie 250m od szerokiej, piaszczystej plaży wyróżnionej w programie Błękitna Flaga. W bliskim sąsiedztwie zaledwie dwóch kilometrów znajduje się niezwykle malowniczy park krajobrazowy – Ekopark Wschodni, zwany również „solnym bagnem”, bogaty w słonawe torfowiska, siedlisko licznej fauny i flory. Obszar Ekoparku znajduje się w wykazie ostoi ptaków europejskiej sieci obszarów chronionych. To tam swoje gniazda budują między innymi występujące licznie na kołobrzeskiej plaży łabędzie nieme.

Sanatorium Kołobrzeg – ile kosztuje pobyt?

Na koszt pobytu w Sanatorium wpływa jego lokalizacja, standard, ilość zabiegów, ilość posiłków oraz sezon. Najtańsze pobyty będą w okresie zimowym. Wybierając się w 2 osoby, cena jednej osoby w pokoju dwuosobowym będzie niższa niż w przypadku rezerwacji pokoju jednoosobowego w Sanatorium. Zobacz wszystkie sanatoria w kołobrzegu

Sanatorium Kołobrzeg – jak zarezerwować prywatnie?

W celu rezerwacji sanatorium prywatnie nie potrzebujesz skierowania, nie potrzebujesz odwiedzać lekarza czy Narodowego Funduszu Zdrowia. Wystarczy, że zadzwonisz do nas, wybierzesz termin a my zajmiemy się całą resztą.

Sanatorium Kołobrzeg Prywatnie, nad Morzem Bałtyckim, bez skierowania. Zapraszamy na prywatne pobyty zdrowotne do Kołobrzegu.

Sanatorium Kołobrzeg Prywatnie – Twój pobyt w Kołobrzegu

Masz do wyboru aż 11 sanatoriów i obiektów, które rekomendujemy. Dokonasz u nas szybkiej rezerwacji pobytu i otrzymasz gwarancję najniższej ceny. Nasi eksperci branży uzdrowiskowej, osobiście sprawdzają i audytują miejsca, które Tobie polecamy.

Życzysz sobie sanatorium z basenem, sanatorium przy samym molo, obiektu przy głównym deptaku, czy luksusowego ośrodka nad samym Morzem Bałtyckim? Mamy dla Ciebie różne opcje, w różnych przedziałach cenowych i lokalizacjach. Dopasujemy dla Ciebie również odpowiedni pakiet, z zabiegami specjalistycznymi lub relaksacyjny.

Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować pobyt?

Sanatoria w Kołobrzegu cieszą się ogromną popularnością, zarówno w Polsce, jak i w Niemczech, stąd sugerujemy rezerwację pobytu ze znacznym wyprzedzeniem. W sezonie letnim czasem zdarza się, że trudno znaleźć wolne miejsce, goście rezerwują pobytu już od początku roku. Zachęcamy zatem do kontaktu telefonicznego już teraz, tel. 793-704-034.

Jak dojechać do Kołobrzegu?

Kołobrzeg jest świetnie skomunikowany. Miasto posiada połączenia autobusowe, kolejowe oraz dogodny dojazd samochodem. Dokonując rezerwacji pobytu, pomożemy Tobie w zaplanowaniu odpowiedniej trasy do Twojego sanatorium. Nie musisz się o nic martwić. Jesteśmy po to, by Twój pobyt w sanatorium w Kołobrzegu przebiegł maksymalnie komfortowo.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034