Jesteśmy otwarci! Rezerwujemy sanatorium prywatnie na pobyty rozpoczynające się od 21 lipca 2024 roku. Zadzwoń do nas już dziś: 793-704-034.

sanatorium ustroń
Sanatorium Równica
  • pokój 2 osobowy od 260 zł /1820 zł tydz
  • pokój 1 osobowy od 310 zł /2170 zł tydz
Ziemowit NAT Ustroń
  • pokój 2 osobowy od 258 zł /1801,5 zł tydz
Sanatorium Wilga
  • pokój 2 osobowy od 340 zł /2380 zł tydz
  • pokój 1 osobowy od 390 zł /2730 zł tydz
Mazowsze Medi SPA
  • pokój 2 osobowy od 358 zł /2506 zł tydz
  • pokój 1 osobowy od 443 zł /3101 zł tydz

Pobyt uzdrowiskowy w Sanatorium Ustroń prywatnie, bez skierowania. Posiadamy pakiety z zabiegami i wyżywieniem, konsultacją lekarską. Zapraszamy na pobyt do Sanatorium w Ustroniu.

Położenie Sanatorium Ustroń

Nasze uzdrowisko znajduje się w samym sercu Beskidu Śląskiego. To niezwykle malownicze pasmo górskie będące częścią polskich Beskidów. Czyste powietrze osiąga tu idealną wilgotność, dzięki czemu to doskonałe miejsce na odpoczynek oraz regenerację i szybki powrót do zdrowia. To również region szczególnie polecany osobom, które przeszły choroby serca oraz dróg oddechowych.

Dlaczego wybrać Sanatorium Ustroń prywatnie?

Nasze uzdrowisko jest jednym z największych tego typu kompleksów w Europie. Tradycje uzdrowiskowe Ustronia sięgają końca XVIII wieku. To właśnie wtedy odkryto, że warunki klimatyczne w połączeniu z naturalnymi złożami surowców leczniczych czynią Ustroń miejscem sprzyjającym leczeniu chorób układu oddechowego, chorób reumatycznych oraz stawowo-mięśniowych.

Uzdrowisko Ustroń charakteryzuje się intensywnym stosowaniem metod rehabilitacyjnych oraz wykorzystywaniem naturalnych surowców o właściwościach leczniczych. Do tych ostatnich zalicza się solanka i borowina. Uzdrowisko Ustroń posiada własne złoża tych surowców, a stosowanie zasad zarządzania zgodnie z normami ISO w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego z wykorzystaniem własnych surowców naturalnych potwierdzają stosowne certyfikaty. 

Co będzie w ramach pobytu prywatnego w Sanatorium?

Możesz skorzystać z 15, 20 lub 25 zabiegów w trakcie tygodnia. Wszystko zależy od Ciebie. Każdego dnia masz do wykorzystania pulę kwotową na zabiegi lub określoną ilość zabiegów w tygodniu. Lekarz w trakcie badania dobierze najkorzystniejsze zabiegi dla Ciebie. Do tego pyszne wyżywienie (3 posiłki), konsultacja lekarska, opieka medyczna.

Jak zarezerwować Sanatorium Ustroń prywatnie?

W celu rezerwacji pobytu prywatnego w Sanatorium Ustroń, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail. Nasi eksperci branży uzdrowiskowej odpowiedzą na każde Twoje pytanie, dobiorą pokój oraz odpowiedni pakiet.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034