Sanatorium Ustroń – piękna sceneria pośród gór, świeże powietrze, doskonała kadra medyczna i bogata baza zabiegowa.

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniowy pobyt z zabiegami, pełnym wyżywieniem, badaniem lekarskim.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034

Możesz skorzystać z 15, 20 lub 25 zabiegów w trakcie tygodnia. Wszystko zależy od Ciebie. Każdego dnia masz do wykorzystania pulę aż 55 zł lub 90 zł na zabiegi. Lekarz w trakcie badania dobierze najkorzystniejsze zabiegi dla Ciebie.

Specjalizujemy się w rehabilitacji kardiologicznej, neurologicznej, onkologicznej oraz ortopedycznej.

Sanatorium Ustroń to przede wszystkim doświadczona kadra specjalistów, której dowodzą lekarze o światowym autorytecie, współpracujący z Polsko-Amerykańskimi Klinikami Serca.

Tylko tutaj pacjenci mają dostęp do ponad 70 różnych zabiegów pod czujnym okiem ponad 60 lekarzy różnych specjalizacji oraz 100 fizjoterapeutów.

Plan zabiegów zawsze jest dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Uzdrowisko, oprócz imponującej wiedzy swoich specjalistów, korzysta również z naturalnych bogactw przyrody. Posiada własne złoża borowiny i solanki. To surowce o sporych właściwościach leczniczych, które znajdują zastosowanie w trakcie zabiegów.

Na wszystkich gości Sanatorium w Ustroniu czekają komfortowe i przytulne jedno i dwuosobowe pokoje oraz apartamenty. W Uzdrowisku Ustroń oprócz pokoi o standardzie sanatoryjnym, znajdują się także pokoje o podwyższonym standardzie, pokoje komfort oraz komfort LUX. A dla najbardziej wymagających gości Apartament Panorama. Pokoje te znajdują się na wyższych piętrach Sanatorium Równica, od 7 do 10 piętra.

W ramach pakietu możesz skorzystać m.in. z takich zabiegów jak masaże, drenaż limfatyczny, kąpiele solankowe, lecznicze, zabiegi z wykorzystaniem borowiny, terapia manualna, elektrostymulacja, fonoforeza, jonoforeza, laseroterapia, magnetoterapia, elektroterapia, prądy diadynamiczne, interferencyjne, TENS, Träberta, ultradźwięki, krioterapia ogólnoustrojowa z gimnastyką, krioterapia miejscowa i wielu innych.

Wykonujemy zabiegi z zakresu balneoterapii, fizykoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, masaże. Możesz wybrać pakiet podstawowy z pulą 55 zł dziennie do wykorzystania na zabiegi lub intensywny, z pulą 90 zł na zabiegi.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034

Pokój Standard

55 zł dziennie na zabiegi, 3 posiłki

  • pokój 2 osobowy od 180 zł
  • pokój 1 osobowy od 195 zł
Pokój Standard+

55 zł dziennie na zabiegi, 3 posiłki

  • pokój 2 osobowy od 215 zł
  • pokój 1 osobowy od 245 zł
Pokój Komfort

90 zł dziennie na zabiegi, 3 posiłki

  • pokój 2 osobowy od 255 zł
  • pokój 1 osobowy od 285 zł

Powyższe ceny są cenami za dobę od osoby przy pobytach tygodniowych i dłuższych i dotyczą sezonu niskiego.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034


Informacje uzupełniające:

Pobyt uzdrowiskowy w Sanatorium Ustroń prywatnie, bez skierowania. Posiadamy pakiety z zabiegami i wyżywieniem, konsultacją lekarską. Zapraszamy na pobyt do Sanatorium w Ustroniu.

Położenie Sanatorium Ustroń

Nasze uzdrowisko znajduje się w samym sercu Beskidu Śląskiego. To niezwykle malownicze pasmo górskie będące częścią polskich Beskidów. Czyste powietrze osiąga tu idealną wilgotność, dzięki czemu to doskonałe miejsce na odpoczynek oraz regenerację i szybki powrót do zdrowia. To również region szczególnie polecany osobom, które przeszły choroby serca oraz dróg oddechowych.

Dlaczego wybrać Sanatorium Ustroń prywatnie?

Nasze uzdrowisko jest jednym z największych tego typu kompleksów w Europie. Tradycje uzdrowiskowe Ustronia sięgają końca XVIII wieku. To właśnie wtedy odkryto, że warunki klimatyczne w połączeniu z naturalnymi złożami surowców leczniczych czynią Ustroń miejscem sprzyjającym leczeniu chorób układu oddechowego, chorób reumatycznych oraz stawowo-mięśniowych.

Od sierpnia 2010 roku właścicielem większościowego pakietu Przedsiębiorstwa Uzdrowiskowego „Ustroń” S.A. jest spółka Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca posiadająca ogromne sukcesy w dziedzinie kardiologii oraz kardiochirurgii. Spółka została założona w 2000 roku przez grupę wybitnych lekarzy z Polski i ze Stanów Zjednoczonych.

Uzdrowisko Ustroń charakteryzuje się intensywnym stosowaniem metod rehabilitacyjnych oraz wykorzystywaniem naturalnych surowców o właściwościach leczniczych. Do tych ostatnich zalicza się solanka i borowina. Uzdrowisko Ustroń posiada własne złoża tych surowców, a stosowanie zasad zarządzania zgodnie z normami ISO w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego z wykorzystaniem własnych surowców naturalnych potwierdzają stosowne certyfikaty. 

Co będzie w ramach pobytu prywatnego w Sanatorium?

Możesz skorzystać z 15, 20 lub 25 zabiegów w trakcie tygodnia. Wszystko zależy od Ciebie. Każdego dnia masz do wykorzystania pulę aż 55 zł lub 90 zł na zabiegi. Lekarz w trakcie badania dobierze najkorzystniejsze zabiegi dla Ciebie. Do tego pyszne wyżywienie (3 posiłki), konsultacja lekarska, opieka medyczna.

Jak zarezerwować Sanatorium Ustroń prywatnie?

W celu rezerwacji pobytu prywatnego w Sanatorium Ustroń, prosimy o kontakt telefoniczny: 793-704-034. Nasi eksperci branży uzdrowiskowej odpowiedzą na każde Twoje pytanie, dobiorą pokój oraz odpowiedni pakiet.