Sanatorium Wilga w Ustroniu to 158 miejsc noclegowych w 64 pokojach typu standard, podwyższony standard, w apartamentach Junior i VIP.

Zabiegi o wartości 85 zł w pakiecie Komfort lub 125 zł w pakiecie Premium na dobę wykonywane są w Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Zapraszamy na pobyty tygodniowe, dwutygodniowe i dłuższe.

Pakiet tygodniowy zawiera:

  • zakwaterowanie w pokojach o wybranym standardzie
  • całodzienne wyżywienie
  • konsultację fizjoterapeutyczną wraz z ordynacją zabiegów (konsultacja fizjoterapeutyczna oraz wszystkie zabiegi realizowane są od poniedziałku do piątku)
  • zestaw zabiegów o wartości 85 zł lub 125 zł na dobę do wykorzystania w obrębie bazy zabiegowej Uzdrowiskowego Instytutu Zdrowia, zgodnie z wyceną pojedynczych zabiegów

Na osoby chcące poprawić stan swojego zdrowia czeka strefa Medical.

Zabiegi leczniczo-pielęgnacyjne na bazie naturalnych surowców (solanka, borowina) i nowoczesnych kosmetyków w połączeniu z najnowszą technologią pozwalają na szybki powrót do formy. Zabiegi wykonują doświadczeni specjaliści posiadający bogatą wiedzę z zakresu fizjoterapii.

Z kolei strefa SPA to relaksujący masaż, ciepło sauny oraz zabiegi upiększające, wszystko wzbogacone subtelnym aromatem olejków. Jest tu zatem to, co potrzebne do fizycznego i psychicznego relaksu.

Każdego dnia do dyspozycji gości, oprócz zabiegów, pozostają basen solankowy, grota solna, sauna fińska oraz siłownia. Możliwe są również bieżące konsultacje z fizjoterapeutą. Całości dopełnia najwyższy standard zakwaterowania oraz wyżywienie w postaci trzech posiłków dziennie.

Cennik Pakietu 2023 (za dobę za osobę)

Pozostałe informacje:

  • W cenniku podane są ceny brutto za 1 dobę od osoby. Minimalny czas trwania pobytu to 7 dni.
  • W okresie świątecznym możliwe dopłaty do posiłków.
  • Pobyt rozpoczyna się od godziny 12.00 (obiadem) w dniu przyjazdu i kończy się o godzinie 10.00 (śniadaniem) w dniu wyjazdu.
  • Ceny nie zawierają opłaty lokalnej ustalanej przez Urząd Miasta Ustronia.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034