Zapraszamy do rezerwacji sanatorium w górach prywatnie. Nie wymagamy skierowania od lekarza. Przyjmujemy rezerwacje na pobyty od 10 marca 2024 roku.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Sanatorium w górach – wybierz lokalizację

Sanatorium w górach prywatnie – wszystkie obiekty

sanatorium w górach prywatnie
Sanatorium Ustroń Prywatnie
 • 15 zabiegów, od 260 zł z 3 posiłkami
Sanatorium Bukowina Tatrzańska Prywatnie
 • 10 zabiegów, od 185 zł z wyżywieniem
Sanatorium Kudowa Zdrój Prywatnie
 • 15 zabiegów, od 278 zł z 3 posiłkami
Sanatorium Szczawno Zdrój
 • 24 zabiegi, od 195 zł z 3 posiłkami
Sanatorium Rabka Zdrój
 • 3 zabiegi dziennie, od 235 zł z 3 posiłkami
Sanatorium Jaworze Bielsko Biała
 • 4 zabiegi dziennie, od 230 zł z 3 posiłkami
Sanatorium Cieplice Prywatnie
 • 18 zabiegów, od 249 zł z wyżywieniem
Sanatorium Krynica Zdrój Prywatnie
 • 15 zabiegów, od 241 zł z wyżywieniem
Sanatorium Polanica Zdrój Prywatnie
 • 15 zabiegów, od 158 zł z 3 posiłkami
Sanatorium Duszniki Zdrój
 • 18 zabiegów, od 195 zł z 3 posiłkami
Sanatorium Wisła
 • 2 zabiegi dziennie, od 229 zł z 3 posiłkami
Sanatorium Ustrzyki Dolne
 • 2 zabiegi dziennie, od 295 zł z 2 posiłkami
Sanatorium Iwonicz Zdrój Prywatnie
 • 18 zabiegów, od 220 zł z wyżywieniem
Sanatorium Zakopane Prywatnie
 • 10 zabiegów, od 193 zł z wyżywieniem
Sanatorium Świeradów Zdrój Prywatnie
 • 15 zabiegów, od 182 zł z wyżywieniem
Sanatorium Lądek Zdrój
 • 10 zabiegów, od 172 zł z 3 posiłkami
Sanatorium Muszyna Złockie
 • 3 zabiegi dziennie, od 267 zł z 3 posiłkami

Sanatorium w górach – gdzie jechać prywatnie?

Zastanawiasz się jakie miasto wybrać? Proponujemy Tobie Cieplice, Ustroń, Krynicę, Iwonicz Zdrój, Świeradów Zdrój. Wszystkie te lokalizacje usytuowane są na południu Polski. W łatwy i szybki sposób będziesz mógł wybrać się z nich w góry. Jeżeli nie chcesz chodzić po górach, możesz również je obserwować z oddali, jednocześnie korzystając z zabiegów.

Sanatorium w górach – Cieplice

Lecznicze wody termalne są unikatowe w skali kraju i Europy. Temperatura leczniczych wód termalnych w sanatorium Cieplice dochodzi do 90 stopni Celsjusza.

Znakomicie sprawdzają się one w leczeniu chorób narządu ruchu (reumatologia, ortopedia, neurologia, osteoporoza), układu moczowego (urologia, nefrologia) i oczu. Jedyni w całym kraju leczymy balneologicznie schorzenia oczu.

Zobacz sanatorium w górach prywatnie – Cieplice

Sanatorium w górach – Ustroń

Ponad 800 miejsc, 500 pokoi, 60 lekarzy różnych specjalizacji oraz 100 fizjoterapeutów. To wszystko pośród pięknej górskiej scenerii.

To właśnie tu znajduje się największy uzdrowiskowy kompleks w Europie. Za sprawą długiej tradycji, skutecznych zabiegów i profesjonalnych praktyk to obiekt, który od lat cieszy się nienaganną opinią oraz uznaniem. Uzdrowisko Ustroń to przede wszystkim doświadczona kadra specjalistów, której dowodzą lekarze o światowym autorytecie, współpracujący z Polsko-Amerykańskimi Klinikami Serca.

Zobacz sanatorium w górach prywatnie – Ustroń

Sanatorium w górach – Krynica

Sanatorium Krynica Zdrój, położone na malowniczym wzgórzu, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, w atrakcyjnym, zacisznym centrum Krynicy-Zdroju (zaledwie 500 m od Deptaka).

Specjalizujemy się w leczeniu następujących schorzeń: chorób reumatycznych i kręgosłupa, układu oddechowego, układu pokarmowego, cukrzycy, otyłości, nerek i dróg moczowych, krwi i układu krwiotwórczego. Czekamy na Ciebie z naszym zespołem lekarzy specjalistów, fizjoterapeutów, rehabilitantów i dietetyków.

Zobacz sanatorium w górach prywatnie – Krynica

Sanatorium w górach – Iwonicz Zdrój

Iwonicz Zdrój, jedno z najstarszych, o ponad 430-letniej tradycji, uzdrowisk polskich, które oprócz uznanej renomy, słynie z unikalnego, leczniczego mikroklimatu oraz ekologicznie czystego środowiska naturalnego.

Największe bogactwo Iwonicza Zdroju stanowią lecznicze wody mineralne, które służą do inhalacji, kuracji pitnych i kąpielowych oraz do produkcji iwonickiej soli leczniczej i kosmetyków ze znakiem „Iwoniczanka”, których walory potwierdzone zostały szeregiem nagród i wyróżnień w ogólnopolskich i regionalnych konkursach.

Zobacz sanatorium w górach prywatnie – Iwonicz

Sanatorium w górach – Świeradów Zdrój

Świeradów–Zdrój to niewielka miejscowość uzdrowiskowa położona w Sudetach u stóp Gór Izerskich. Otoczona jest wieńcem górskim porośniętym rozległymi połaciami lasów świerkowych. Takie usytuowanie Świeradowa-Zdroju powoduje, iż dysponuje on wyjątkowym, bodźcowym klimatem. Tutaj mogą Państwo poprawić stan swojego zdrowia oraz zwiększyć siły witalne! Świeradów-Zdrój jest nazywany także „Doliną Młodości”. Niepowtarzalnym czynnikiem w Uzdrowisku jest radon. Radon jest gazem szlachetnym, który w naturalny sposób pobudza systemy hormonalny i immunologiczny oraz działa uśmierzająco w przypadku bólów. Ponadto przyspiesza także procesy regeneracyjne w tkance organicznej oraz działa leczniczo na skórę , szkielet i mięśnie.

Zobacz sanatorium w górach prywatnie – Świeradów Zdrój