Sanatorium Ustroń – piękna sceneria pośród gór, świeże powietrze, doskonała kadra medyczna i bogata baza zabiegowa.

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniowy pobyt z zabiegami, pełnym wyżywieniem, badaniem lekarskim.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Możesz skorzystać z 15, 20 lub 25 zabiegów w trakcie tygodnia. Wszystko zależy od Ciebie. Każdego dnia masz do wykorzystania pulę aż 85 zł lub 125 zł na zabiegi. Lekarz w trakcie badania dobierze najkorzystniejsze zabiegi dla Ciebie.

Specjalizujemy się w rehabilitacji kardiologicznej, neurologicznej, onkologicznej oraz ortopedycznej.

Sanatorium Ustroń to przede wszystkim doświadczona kadra specjalistów, której dowodzą lekarze o światowym autorytecie, współpracujący z Polsko-Amerykańskimi Klinikami Serca.

Tylko tutaj pacjenci mają dostęp do ponad 70 różnych zabiegów pod czujnym okiem ponad 60 lekarzy różnych specjalizacji oraz 100 fizjoterapeutów.

Plan zabiegów zawsze jest dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Uzdrowisko, oprócz imponującej wiedzy swoich specjalistów, korzysta również z naturalnych bogactw przyrody. Posiada własne złoża borowiny i solanki. To surowce o sporych właściwościach leczniczych, które znajdują zastosowanie w trakcie zabiegów.

Na wszystkich gości Sanatorium w Ustroniu czekają komfortowe i przytulne jedno i dwuosobowe pokoje oraz apartamenty. W Uzdrowisku Ustroń oprócz pokoi o standardzie sanatoryjnym, znajdują się także pokoje o podwyższonym standardzie, pokoje komfort oraz komfort LUX. A dla najbardziej wymagających gości Apartament Panorama. Pokoje te znajdują się na wyższych piętrach Sanatorium Równica, od 7 do 10 piętra.

W ramach pakietu możesz skorzystać m.in. z takich zabiegów jak masaże, drenaż limfatyczny, kąpiele solankowe, lecznicze, zabiegi z wykorzystaniem borowiny, terapia manualna, elektrostymulacja, fonoforeza, jonoforeza, laseroterapia, magnetoterapia, elektroterapia, prądy diadynamiczne, interferencyjne, TENS, Träberta, ultradźwięki, krioterapia ogólnoustrojowa z gimnastyką, krioterapia miejscowa i wielu innych.

Wykonujemy zabiegi z zakresu balneoterapii, fizykoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, masaże. Możesz wybrać pakiet podstawowy z pulą 85 zł dziennie do wykorzystania na zabiegi lub intensywny, z pulą 125 zł na zabiegi.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Poniższe ceny są cenami za dobę od osoby przy pobytach tygodniowych i dłuższych.

CENNIK 2023

POKOJE KOMFORT 2 OSOBOWE

POKOJE KOMFORT 1 OSOBOWE

POKOJE KOMFORT LUX 2 OSOBOWE

Obecnie dostępne do rezerwacji są pokoje komfort, komfort LUX, apartamenty panoramiczne.

Dla osób korzystających z rehabilitacji ortopedycznej czy neurologicznej  (zwłaszcza z ograniczoną mobilnością) dodatkowo mamy do dyspozycji miejsca  na oddziale rehabilitacyjnym w Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia, gdzie do dyspozycji są pokoje o podwyższonym standardzie z łóżkami rehabilitacyjnymi.

Pokoje Standard oraz Standard podwyższony dostępne będą obecnie jednie w przypadku niedojazdu grup sanatoryjnych.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Informacje uzupełniające: