Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy Syrena
Piastów 10, Mielno

Ośrodek Syrena położony jest nad samym morzem w uroczej, turystycznej miejscowości Mielnie.Od wielu lat organizujemy pobyty turystyczne i rehabilitacyjne dla turystów z całego świata. Obok komfortowych pokoi oraz wyśmienitych regionalnych potraw, oferujemy naszym gościom szeroki zakres usług rehabilitacyjnych.Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz położeniu nad samym morzem Ośrodek “Syrena” jest idealnym miejscem na pobyty rehabilitacyjno-wypoczynkowe.


Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy Afrodyta Mielno
Piastów 7, Mielno

Ośrodek usytuowany jest 50 metrów od plaży Bałtyku ,na rozległym zielonym, ogrodzonym terenie, w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie w samym sercu miejscowości Mielno.Położenie Afrodyty w ustronnym miejscu zapewnia ciszę , spokój i stwarza idealne warunki do wypoczynku. Zapewniamy wygodne leżaki i olbrzymią przestrzeń wolną od tłumu i ścisku.


Hotel Medical SPA Unitral
Piastów 6, Mielno

Niezależnie od tego, czy planują Państwo wakacje, krótki weekendowy wyjazd, wypoczynek w gronie przyjaciół czy wczasy z dzieckiem nad morzem, Medical SPA Unitral zawsze będzie najlepszym wyborem. Mogą Państwo wybierać spośród skomponowanych tematycznie pobytów w naszym hotelu. Każdy z nich zawiera dobrane do charakteru pobytu zabiegi, możliwość nieograniczonego korzystania z basenu rekreacyjnego czy ze SPA w klimacie Morza Martwego.