Arche Mielno, to nowo otwarty obiekt, położony kilka kroków od Morza Bałtyckiego i Jeziora Jamno. Arche Fabryka Samolotów położona jest bezpośrednim sąsiedztwie morza i jeziora, a jednocześnie w komfortowej odległości od miejskiego zgiełku. Apartamenty są prawdziwą oazą ciszy i spokoju, a bliskość sosnowych lasów i piaszczystej plaży pozwalają w pełni nacieszyć się urokami morza.

Zapraszamy na tygodniowe i dwutygodniowe pobyty z zabiegami i wyżywieniem.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Budynek Arche Fabryki Samolotów Mielno zaprojektowany jest w nowoczesnym stylu, nawiązującym do historycznych sanatoriów w Mielnie. Architekci, kierując się popularną w latach 30-tych funkcjonalnością, podkreślili charakter tego miejsca, będącego odpowiedzią na ówczesną architekturę wypoczynkową.

Inspiracją do wystroju wnętrz była bałtycka plaża, która słynie z jednej z najpiękniejszych w Europie, na której dominuje mieniący się w słońcu złoty piasek, przeplatany konarami starych drzew. W apartamentach nasi architekci zastosowali pastelowe kolory ziemi, a całość wyposażono w elementy nawiązujące do historycznego charakteru byłej Fabryki Samolotów.

Pakiet 7 dniowy obejmuje:

  • nocleg w luksusowym, klimatyzowanym apartamencie ze śniadaniem i obiadokolacją w formie serwowanej lub obiadokolacją w formie bufetu powyżej 80 osób
  • analiza składu ciała w gabinecie odnowy biologicznej – dostępna od 01.11.2023
  • Pakiet leczniczy: (2 zabiegi dziennie w dni robocze) lub za dopłatą 210,00 zł / osoba (3 zabiegi dziennie w dni robocze)
  • 3x w tygodniu zajęcia jogi
  • 2x w tygodniu ognisko (mięsiwo, warzywa, sałatki, pieczywo)-min. 10 osób / zależne od pogody
  • leżaki i parawany do dyspozycji Gości
  • możliwość wypożyczenia rowerów dla dorosłych i dzieci
  • WiFi na terenie całego obiektu
  • codzienna obsługa pokoju w zakresie sprzątania, wymiany ręczników, dołożenia kawy, herbaty, wody
  • darmowy parking zewnętrzny

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy się o godzinie 11:00

Wykonywane zabiegi: Terapia prądami interferencyjnymi, Terapia prądami TENS, Pole Magnetyczne, Laseroterapia, Lampa SOLUX, Okład borowinowy (odcinek), Hydromasaż, Kąpiel perełkowa, Kąpiel solankowa, Krioterapia (miejscowa – ciekłym azotem)

Orzygotowanie części wellness: basen, siłownia, sauny w trakcie przygotowania – czas realizacji z przyczyn niezależnych od obiektu wydłużył się. O terminie oddania do użytku poszczególnych części będziemy informować na bieżąco

CENNIK 2024

Pokoje Premium i Kapitański w okresie 21.06.-31.08.2024 niedostępne. Pokoje typu Superior w wymienionym okresie na zapytanie.

Dopłata do pokoju 1 osobowego +40%

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034