Ośrodek Rehabilitacyjno – Wczasowy Kamyczek
Nadmorska 69, Sarbinowo

Ośrodek położony około 50 m od morza, około 500 m od kościoła w cichej i spokojnej miejscowości w niedalekiej odległości od Koszalina.Do Państwa dyspozycji pokoje 2,3 – osobowe z balkonami lub bez, łazienka w pokoju, stołówka na 160 os., klubo-kawiarnia, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, grill, patio osłonięte od wiatru, gabinet masażu, gabinet lekarski, sale do ćwiczeń i rehabilitacji, pokój zabaw dla dzieci, parking, teren jest ogrodzony.


Ośrodek rehabilitacyjno-wczasowy Violetta
Wczasowa 3, Sarbinowo

Violetta to ośrodek rehabilitacyjno-wczasowy położony w województwie zachodniopomorskim, w miejscowości Sarbinowo. Od wielu lat oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi: turnusy rehabilitacyjne i turnusy wczasowe z gwarancją całodobowej opieki medycznej. Starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, nieustannie poszerzamy naszą ofertę zabiegów rehabilitacyjnych . Ośrodek Violetta umożliwia gościom korzystanie z funkcjonalnych obiektów sportowych oraz sprzętów do odnowy biologicznej. Świetnie wyposażony kurort zadowoli tych z Państwa, którzy cenią sobie spokój, przyjazną atmosferę, komfortowe noclegi nad morzem, a także smaczną kuchnię. Posiłki serwujemy w formie bufetu szwedzkiego, dania urozmaicone są tak, że każdy znajdzie coś dla siebie. Bogaty program animacyjny zarówno dla seniorów , jak i dla dzieci umili Państwa pobyt.


Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Jagoda Sarbinowo
Wczasowa 1, Sarbinowo

Ośrodek Wypoczynkowy “JAGODA” zlokalizowany jest w odległości 40 m od linii brzegowej morza. Dysponujemy pokojami dwuosobowymi typu “studio”, z balkonami typu “loggia” i pełnym węzłem sanitarnym.Jest to obiekt czterokondygnacyjny w windą osobową. W jednym turnusie może wypocząć 260 osób. Ośrodek dysponuje stołówką, kawiarnią, salą gimnastyczną, salą telewizyjną, bilardem, boiskami sportowymi (siatkówka i koszykówka), kortem tenisowym, sauną, placem zabaw dla dzieci oraz parkingiem.


Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny Beskid Sarbinowo
Nadmorska 95, Sarbinowo

O.W.R. Beskid jest położony na rozległym, ogrodzonym terenie 3,00 ha (50 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży). W skład ośrodka wchodzą dwa dwupiętrowe budynki hotelowe oraz budynek, w którym znajduje się stołówka i kawiarnia.Na terenie ośrodka są dwie bawialnie dla dzieci, plac zabaw, basen odkryty, siłownia zewnętrzna, grota solna, boisko do piłki nożnej, siatkówki, parking.


Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku Sophia Bryza
Plażowa 4, Sarbinowo

Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku SOPHIA-BRYZA to kompleks budynków, boisk sportowych i terenów rekreacyjnych o łącznej powierzchni ok. 2,5 ha, położonych 400 m od morza, w znanej ze swych walorów klimatycznych miejscowości Sarbinowo (gm. Mielno).
Organizujemy turnusy rehabilitacyjne nad morzem, turnusy wypoczynkowe oraz inne pobyty.


Ośrodek Kuracyjny Aga
Nadbrzeżna 96, Sarbinowo

Serdecznie zapraszamy naszych Gości nad morze do Gąsek. Ośrodek Aga oferuje bezpieczny pobyt w pokojach hotelowych oraz dwupiętrowych drewnianych domkach. Zapowiada się cudowna, słoneczna pogoda.Duży teren przywita Was mnóstwem drzew, zieleni oraz kwitnącej przyrody, a piaszczysta plaża bezpośrednio przy wejściu do Ośrodka zapewni niczym nie zakłócony relaks i odpoczynek dostarczając niezapomnianych nadmorskich widoków.