Sanatorium MSWiA „Helios”
Bitwy pod Płowcami 63-65, Sopot

Sanatorium MSW i A w Sopocie znane pod wcześniejszą nazwą Sanatorium Helios rozpoczęło działalność jako ośrodek sanatoryjno-rehabilitacyjny w 1987r.W czerwcu 1998r. Zarządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji obiekt przekształcony został w SPZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSW i A. Zakres naszej działalności obejmuje lecznictwo uzdrowiskowe i rehabilitację leczniczą.Promujemy holistyczne oddziaływanie na pacjenta poprzez dobór kompleksowych metod leczenia obejmujących balneologię, rehabilitację, psychoterapię, odpowiednią dietę i zajęcia rekreacyjno-wypoczynkowe.


Sanatorium uzdrowiskowe „Leśnik”
23 Marca 105, Sopot

Sanatorium Uzdrowiskowe „Leśnik” położone jest na leśnej polanie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w otoczeniu lasów mieszanych, 3 km od plaży sopockiej. Dzięki swojemu położeniu doskonale zaspokaja wszystkie potrzeby kuracjuszy w dziedzinie lecznictwa i relaksu. Piękne lasy pokrywające wysoczyznę morenową zachęcają do spacerów i terenoterapii. Sanatorium posiada nowoczesną ekologiczną kotłownię z pompami ciepła i kolektorami słonecznymi.


Sanatorium uzdrowiskowe „Perła”
Bitwy pod Płowcami 62, Sopot

Sanatorium Perła w Sopocie to idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcieliby wypocząć, a tym samym poprawić swój stan zdrowia i rozpocząć walkę z różnorodnymi, dokuczliwymi dolegliwościami. To nadmorski ośrodek z długą, lecznicą tradycją. Słynie on z licznych przychylnych opinii i rekomendacji wielu pacjentów. Jak powszechnie wiadomo, czyste powietrze nad Morzem Bałtyckim również ma duży, pozytywny wpływ na organizm człowieka.


Sanatorium uzdrowiskowe „Kamienny Potok”
Zamkowa Góra 25, Sopot

Otacza nas spokojna, pełna zieleni okolica. Zaledwie 7 minut piechotą dzieli Sanatorium od plaży, wzdłuż której ciągnie się nadmorski pas zieleni z deptakiem dla spacerowiczów i ścieżkami rowerowymi dla lubiących bardziej aktywny wypoczynek. Mimo umiejscowienia na obrzeżach miasta kuracjusze bez trudu dostaną się do każdego punktu Trójmiasta. W odległości 5 minut znajduje się przystanek autobusowy, a 4 minuty dalej ― stacja kolejki miejskiej (Sopot Kamienny Potok). W pobliżu znajdują się również sklepy sieci Lidl, Biedronka i Żabka. Najbliższy kościół jest oddalony o 15-20 minut.