Sanatorium Sopot Prywatnie – nowoczesny Resort Medyczny w Sopocie nad Morzem Bałtyckim.

Proponujemy Państwu pobyt z 20 zabiegami w ciągu tygodnia.

Podczas tygodniowego pobytu w Sopocie skorzystasz nawet z 20 zabiegów w cenie pakietu, bogatych śniadań i kolacji, dostępu do tężni, wstępu do strefy rekreacyjnej (basen solankowy, kompleks saun, jacuzzi, siłownia), dostępu do szybkiego bezprzewodowego internetu

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Przygotowaliśmy pakiety lecznicze i pielęgnacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Gości, dzięki czemu wypoczynek w Sopocie nabiera zupełnie nowego znaczenia – wybierając wczasy kuracyjne w tym niezwykłym miejscu można w pełni korzystać z dobrodziejstw, jakie daje tutejszy mikroklimat i natura. Nasz obiekt to ośrodek położony w zacisznej okolicy, w bliskiej odległości od morza, co zapewnia naszym Gościom spokojny wypoczynek i doskonałe warunki do regeneracji. Z myślą o specjalnych potrzebach naszych Gości stworzyliśmy pakiety medyczne – Sopot, jako uzdrowisko, daje możliwości leczenia różnego rodzaju dolegliwości.

Pobyt w pokoju 2 osobowym już od od 282zł /os./noc przy pobytach tygodniowych.

Pobyt w pokoju 1 osobowym już od 425 zł / os./noc. przy pobytach tygodniowych

Cena dotyczy najniższego sezonu od osoby w pokoju 2 osobowym. Szczegółowe ceny i dostępność miejsc na zapytanie.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034


Informacje uzupełniające:


Sanatorium Sopot Prywatnie nad Morzem Bałtyckim na tydzień lub dwa tygodnie. Pakiet z zabiegami i wyżywieniem. Szybka rezerwacja Sanatorium w Sopocie.

Sanatorium Sopot – Lokalizacja

W zacisznej dzielnicy miasta tuż przy Sopockich Błoniach zaledwie kilka kroków od brzegu Bałtyku – wyjątkowa lokalizacja Sanatorium Sopot to gwarancja udanego wypoczynku w otoczeniu natury i szumu fal. Komfortowe położenie hotelu w Sopocie, przy plaży i morzu, pozwala na wyjątkowe odprężenie w tym niezwykłym kurorcie. Bliskość centrum miasta oraz dogodny dojazd do Gdyni i Gdańska umożliwia swobodne odkrywanie uroków Trójmiasta

Sanatorium obok Morza Bałtyckiego – Sopot Prywatnie

Sanatorium Sopot to niezwykłe miejsce na mapie Sopotu. Łączymy klasyczny wypoczynek z kompleksową dbałością o kondycję i samopoczucie odwiedzających. Rodzaje kuracji i zabiegów oraz dieta dostosowywane są do indywidualnych potrzeb. Stawiamy na zdrowie i komfort naszych Gości, dlatego zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry w naszym sanatorium oraz SPA. Fizjoterapeuci, rehabilitanci, trenerzy, specjaliści żywienia i psycholog dbają o to, aby pobyt w naszym hotelu dawał maksimum regeneracji i relaksu, co dopełnia doskonałe położenie resortu przy plaży i morzu w Sopocie oraz otoczenie kojącej zieleni okolicznych terenów. Nasz obiekt otwarty od lipca 2020 roku zaopatrzony jest w najnowocześniejsze systemy i procedury bezpieczeństwa. Dzięki nim Goście wybierający Sanatorium Sopot Prywatnie mogą cieszyć się niezakłóconym odpoczynkiem w otoczeniu Natury. Wkrocz na nowy poziom wypoczynku w Sopocie wraz z hotelem, SPA i sanatorium Medical Resort – odkryj wszystkie zalety naszego resortu przy Morzu Bałtyckim.

Co w ramach pobytu w Sanatorium?

Zadbaj o kondycję swojego ciała i duszy wraz z Sopotorium Medical Resort. Przygotowaliśmy pakiety lecznicze i pielęgnacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Gości, dzięki czemu wypoczynek w Sopocie nabiera zupełnie nowego znaczenia – wybierając wczasy kuracyjne w tym niezwykłym miejscu można w pełni korzystać z dobrodziejstw, jakie daje tutejszy mikroklimat i natura. Sopotorium Medical Resort to ośrodek położony w zacisznej okolicy, w bliskiej odległości od morza, co zapewnia naszym Gościom spokojny wypoczynek i doskonałe warunki do regeneracji. Z myślą o specjalnych potrzebach naszych Gości stworzyliśmy pakiety medyczne – Sopot, jako uzdrowisko, daje możliwości leczenia różnego rodzaju dolegliwości. W naszych kuracjach wykorzystujemy naturalne wody mineralne ze Zdroju św. Wojciecha, a wsparcie kadry rehabilitantów, fizjoterapeutów i specjalistów żywienia sprawia, że wczasy zdrowotne przynoszą realne efekty. Stawiamy na profesjonalizm, dlatego oferta naszych pakietów medycznych powstała w ścisłej współpracy ze specjalistami, a nasi Goście przed doborem konkretnych zabiegów przechodzą wstępną rozmowę kwalifikacyjną, dzięki czemu mamy pewność, że dobrany rodzaj terapii jest właściwy.

Jak zarezerwować pobyt w Sanatorium?

W celu rezerwacji miejsca w Sanatorium Sopot prywatnie, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail. Nasi eksperci odpowiedzą na każde Państwa pytanie i dobiorą odpowiedni pakiet pobytowy.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034