Sopotorium Medical Resort to obiekt położony w Sopocie, zaledwie 250 metrów od plaży Morza Bałtyckiego.

Znajdujemy się w zacisznej i otoczonej zielenią dzielnicy miasta, tuż przy Sopockich Błoniach. Do głównego deptaka prowadzącego do Molo dojdziesz w 4 minuty a dojście spacerem deptakiem do samego Molo powinno zająć Tobie około 20 minut.

Jest to więc idealne połączenie bliskości centrum turystycznego Sopotu i dostępu do Morza Bałtyckiego, z jednoczesnym zachowaniem spokoju i harmonii.

Sopotorium Medical Resort to 110 nowocześnie wyposażonych pokoi i apartamentów, które pozwolą Państwu w pełni cieszyć się czasem spędzonym w naszym obiekcie.

Zapraszamy na tygodniowe i dwutygodniowe pakiety z zabiegami i wyżywieniem.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Sopotorium Medical Resort to niezwykłe miejsce na mapie Sopotu. Łączymy klasyczny wypoczynek z kompleksową dbałością o kondycję i samopoczucie odwiedzających. Rodzaje kuracji i zabiegów oraz dieta dostosowywane są do indywidualnych potrzeb.

Stawiamy na zdrowie i komfort naszych Gości, dlatego zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry w naszym sanatorium oraz SPA. Fizjoterapeuci, rehabilitanci, trenerzy, specjaliści żywienia i psycholog dbają o to, aby pobyt w naszym hotelu dawał maksimum regeneracji i relaksu, co dopełnia doskonałe położenie resortu przy plaży i morzu w Sopocie oraz otoczenie kojącej zieleni okolicznych terenów.

Nasz obiekt otwarty od lipca 2020 roku zaopatrzony jest w najnowocześniejsze systemy i procedury bezpieczeństwa. Dzięki nim Goście Sopotorium Medical Resort mogą cieszyć się niezakłóconym odpoczynkiem w otoczeniu Natury.

Wkrocz na nowy poziom wypoczynku w Sopocie wraz z hotelem, SPA i sanatorium Soporotium Medical Resort – odkryj wszystkie zalety naszego resortu przy Morzu Bałtyckim.

Z przyjemnością zapraszamy do kąpieli w basenie wypełnionym wodą solankową z ujęcia Zdrój Św. Wojciecha w Sopocie. Jest to solanka bromkowo-jodkowo-borowa. Kąpiel w basenie solankowym naszego hotelu nie tylko pomaga się odprężyć i zrelaksować, ale także korzystnie wpływa na zdrowie, samopoczucie i urodę.

Dobroczynny wpływ zbilansowanej diety na ogólny stan zdrowia znany był już ludziom 5 tysięcy lat temu. W Sopotorium udowadniamy, że zdrowa dieta może iść w parze z doskonałym smakiem. Kierując się tą zasadą, w naszej restauracji serwujemy dania przygotowywane ze świeżych produktów, zawierających niezbędne witaminy i minerały pochodzące z naturalnych źródeł.

Wierzymy, podobnie jak dietetycy, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Umiejętnie skomponowane, złożone z wartościowych produktów, a przy tym oczywiście smaczne – powinno zapewniać energię niezbędną, by sprostać codziennym wyzwaniom. Doskonałe śniadania są jedną z wizytówek Sopotorium. Na różnorodny śniadaniowy bufet składa się ponad 100 produktów najwyższej jakości: począwszy od pieczołowicie dobranych serów i wędlin, poprzez pokrzepiające dania ciepłe, na świeżych warzywach i owocach skończywszy.

Sopot to jeden z popularniejszych kurortów uzdrowiskowych w Polsce. Przyciąga przede wszystkim unikalną w skali światowej solanką – bromkową, jodkową i borową. Wypływając samoczynnie z głębokości 800 metrów ze Zdroju św. Wojciecha znajduje ona szerokie zastosowanie w lecznictwie. Wykonywane na jej bazie kąpiele i inhalacje wykorzystywane przy przewlekłych dysfunkcjach dróg oddechowych, problemach zwyrodnieniowych i stanach wymagających zwiększenia odporności. Pozytywny wpływ na zdrowie Gości ma też nadmorski klimat – słońce dostarczające witaminę D, wiatr niosący aerozol bogaty w jod oraz okoliczne lasy iglaste wydzielające olejki eteryczne.

Zdrowiem naszych Gości zajmuje się wykwalifikowany zespół lekarzy różnych specjalizacji, fizjoterapeutów, a także psycholog i dietetyk. To oni podczas konsultacji ordynują zabiegi mające na celu poprawę stanu zdrowia i czuwają nad przebiegiem terapii.

Terapia rozpoczyna się szczegółowym wywiadem, badaniem i przeprowadzeniem testów funkcjonalnych, dzięki którym nasi specjaliści mogą dobrać najefektywniejsze metody terapii.

W ramach pakietu minimum 5 nocy, proponujemy:

  • Nocleg w komfortowym pokoju
  • Bogate śniadania i obiadokolacje
  • Wstępną wizytę kwalifikacyjną
  • 2 zabiegi kuracyjne dziennie dla każdej z osób dorosłych, wykonywane zgodnie z harmonogramem terapii ustalonym podczas wizyty kwalifikacyjnej.
  • Korzystanie ze strefy rekreacyjnej (basen solankowy, kompleks saun, jacuzzi, tężnia solankowa, ścieżka Kneippa, siłownia)
  • Dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu

* oferta obejmuje 2 zabiegi kuracyjne dziennie wykonywane w dni powszednie (od poniedziałku do piątku). W soboty, niedziele i święta zabiegi kuracyjne nie są wykonywane.

Ile kosztuje pobyt?

Od 329zł /os./noc. Pobyt minimum 5 nocy. Szczegółowa kalkulacja pobytu po kontakcie telefonicznym (ceny zamieniają się każdego dnia w zależności od zapełnienia obiektu; im większe obłożenie w danym terminie, tym bardziej rośnie cena). Im szybciej rezerwujesz, tym większa szansa na lepszą cenę.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034