Zespół Sanatoryjno – Szpitalny Rehabilitacji Narządu Ruchu „Gwarek”
Uzdrowiskowa 51, Goczałkowice-Zdrój

Zespół Sanatoryjno – Szpitalny Rehabilitacji Narządu Ruchu „Gwarek” mieści się w strefie A Uzdrowiska Goczałkowice Zdój w województwie śląskim. Będąc najwyższym budynkiem w okolicy wpisuje się w zielony krajobraz parku i pozwala na oglądanie pięknej panoramy wokół.Bliskość Zalewu Goczałkowickiego oraz lasów pszczyńskich – sprzyja wędrówkom po rozległych trasach spacerowo – rowerowych.


Sanatorium Wrzos – Uzdrowisko Goczałkowice Zdrój
Uzdrowiskowa 54, Goczałkowice-Zdrój

Pawilon Wrzos to unikalny budynek będący przykładem dawnego budownictwa uzdrowiskowego. Obiekt charakteryzuję się drewnianą konstrukcją co dodaje swoistego uroku oraz posiada swój niepowtarzalny klimat. Wrzos dawniej zwany Hotelem Zdrojowym, pochodzi z 1874 roku. W pawilonie oprócz pokoi sanatoryjnych znajduje się także biblioteka uzdrowiskowa oraz sala koncertowa.


Sanatorium Azalia – Uzdrowisko Goczałkowice Zdrój
Uzdrowiskowa 58, Goczałkowice Zdrój

Sanatorium Azalia dysponuje bazą noclegową w pokojach 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Sanatorium posiada wszelkie udogodnienia architektoniczne dla osób niepełnosprawnych. W czasie pobytu zapewniona jest całodobowa opieka lekarska i pielęgniarska, zabiegi rehabilitacyjne i balneologiczne. Zakład Przyrodoleczniczy oddalony jest od budynku sanatoryjnego około 200 metrów tak jak również Jadalnia Uzdrowiskowa.


Sanatorium Magnolia – Uzdrowisko Goczałkowice Zdrój
Uzdrowiskowa 52, Goczałkowice Zdrój

Sanatorium Magnolia dysponuje bazą noclegową w pokojach 1 i 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz bez pełnego węzła sanitarnego. W czasie pobytu zapewniona jest całodobowa opieka lekarska i pielęgniarska, zabiegi rehabilitacyjne i balneologiczne. Zakład Przyrodoleczniczy oddalony jest od budynku sanatoryjnego około 150 metrów tak jak również Jadalnia Uzdrowiskowa.


Sanatorium Limba – Uzdrowisko Goczałkowice Zdrój
Uzdrowiskowa 44, Goczałkowice-Zdrój

Sanatorium Limba dysponuje bazą noclegową w pokojach 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. W czasie pobytu zapewniona jest całodobowa opieka lekarska i pielęgniarska, zabiegi rehabilitacyjne i balneologiczne. Zakład Przyrodoleczniczy oddalony jest od budynku sanatoryjnego około 250 metrów tak jak również Jadalnia Uzdrowiskowa.