Best Western Hotel Jurata to trzygwiazdkowy hotel, zlokalizowany w sercu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, 5 minut spacerem leśną ścieżką od plaży.

Zapraszamy na tygodniowe pobyty z wyżywieniem i zabiegami.

Szybka rezerwacja telefoniczna pobytu: 793-704-034

Nasze pokoje są utrzymane w spokojnych tonacjach kolorystycznych. Wiele z nich ma widok na las sosnowy, wszystkie mają łazienki, telewizor i klimatyzację, dostęp do szerokopasmowego internetu a także mini lodówkę.

W hotelu jest basen rekreacyjny, jacuzzi, strefa saun, sala fitness oraz jedyna na Półwyspie Helskim – kręgielnia. Na zewnątrz hotelu znajduje się boisko z funkcją kortu tenisowego. Wypożyczamy kije do nordic walking na aktywne spacery i rowery, w tym również rowerki dla dzieci – na przejażdżki po Juracie i wzdłuż Półwyspu Helskiego.

W Bistro Burta możecie Państwo spróbować specjalności naszego Szefa kuchni, który robi najlepszego w okolicy dorsza, a także pyszny rosół i pierogi. W sezonie, serwujemy koktajle owocowe, autorskie lemoniady i desery lodowe. W pochmurne dni, w wygodnych fotelach rozgrzewamy gorącą kawą i deserami własnego wypieku.

Wieczorem zapraszamy do Klubu Port relaks przy dobrej muzyce, wyborze piw, win i mocnych alkoholi z najważniejszych regionów świata. Zapraszamy do zabawy przy stole bilardowym i w naszej kręgielni, która jest wydzieloną częścią Klubu.

W ramach pakietu 7-dniowego, proponujemy:

  • 7 nocy w pokoju 2-osobowym
  • 2 posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje) od obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu
  • 1 konsultacja fizjoterapeutyczna na początku pobytu
  • 5 x masaż 20-minutowy
  • 1 zabieg dodatkowy do wyboru: ultradźwięki, prądy Tens, lampa Solux
  • dostęp do basenu, sauny, strefy Fitness

Parking 20 zł / doba. Opłata uzdrowiskowa 2,2 zł/os/doba.

Cennik pobytów 2023 – pakiet 7-dniowy z zabiegami i wyżywieniem

Oferta z wykluczeniem 23.06.2023 – 31.08.2023

Pokój 2-osobowy (od osoby) – 2611,5 zł / 7 dni

Szybka rezerwacja telefoniczna pobytu: 793-704-034