Lokalizacja Sanatorium w Kołobrzegu to zaledwie 100 m od szerokiej, piaszczystej plaży w Kołobrzegu. Dogodna lokalizacja Kielczanki zapewnia Państwu również dostęp do najlepszych atrakcji Kołobrzegu. Wychodząc z Ośrodka, znajdziecie się Państwo na promenadzie, która biegnie ulicą Rodziewiczówny. To miejsce jest jak tętnica pulsująca dobrą energią ludzi z różnych stron świata. To właśnie tu kupicie najwspanialsze pamiątki i zjecie smaczne potrawy.

Ośrodek sąsiaduje z nadmorskim parkiem poprzecinanym uroczymi alejkami spacerowymi. Niedaleko też biegną malownicze trasy rowerowe, które czekają na swoich odkrywców. Jedna z takich ścieżek znajduje się przy Sanatorium, co stanowi jeszcze większą zachętę, do tego, by wypożyczyć u nas rower i pomknąć ku przygodzie.

Kołobrzeg to piękne portowe miasto, które z otwartymi ramionami wita wszystkich Gości. Wyruszycie tu Państwo we wspaniały rejs statkiem po morzu, kupicie świeżą rybę, odpoczniecie, spacerując po bulwarze z widokiem na rzekę Parsętę. Wizytę w centrum Kołobrzegu oddalonym zaledwie o 800 m od Kielczanki możecie połączyć z zakupami i zwiedzaniem miejskich zabytków, po których z przyjemnością oprowadzi Was nasz przewodnik.

Jeśli przyjedziecie do nas Państwo pociągiem, po krótkim spacerze na odcinku zaledwie 350 m dotrzecie do Sanatorium. Jeżeli natomiast zdecydujecie się skorzystać z własnego środka transportu, zachęcamy do rezerwacji miejsca na parkingu. Ze względu na jedną z najlepszych lokalizacji w mieście dysponujemy ograniczoną ilością miejsc. Jednak postaramy się to Państwu wynagrodzić obsługą na najwyższym poziomie i przyjazną atmosferą, która z pewnością uprzyjemni czas spędzony w naszym Ośrodku.