Ośrodek Geovita w Zakopanem znajduje się w zacisznym południowym stoku Antałówki. Z jego okien rozciąga się malowniczy widok na Giewont i panoramę Tatr.

Zapraszamy na tygodniowe i dwutygodniowe pobyty z wyżywieniem i wstępem do Term Zakopiańskich.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Zakopane, stolica polskich Tatr, jest najwyżej położonym miastem w Polsce. Przez cały rok oferuje idealne warunki do wypoczynku rodzinnego i uprawiania turystyki aktywnej. Uroda gór, tętniący życiem, niepowtarzalny folklor oraz unikalna drewniana zabudowa przyciągają gości z całego świata.

Do dyspozycji gości oddajemy 1-,2-,3- oraz 4-osobowe pokoje oraz apartamenty (łącznie 116 miejsc). Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, telewizję satelitarną, radio, suszarkę do włosów i telefon.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się 2 domki 4-osobowe, dostępne od kwietnia do października. Domki składają się z 2 pomieszczeń. Na pierwszej kondygnacji znajduje się łazienka, aneks kuchenny + pokój z 2 łóżkami, na drugiej kondygnacji 2 łóżka.

W sali restauracyjnej jednocześnie przebywać może 120 gości. Do dyspozycji gości w obiekcie znajduje się również kawiarnia i wiata grillowa. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się kompleks „Aquapark Zakopane”

posiłki w godzinach:
– śniadanie 8.00-10.00
– obiad 13.00-15.00
– obiadokolacja 16.30-18.45
– kolacja 17.30-18.45, specjalnie

Dla naszych Gości istnieje możliwość wyboru diety: wegetariańskiej, lekkostrawnej oraz diety bezglutenowej,

obiekt jest ogrodzony, całodobowo dozorowany, odległość obiektu od centrum 10 minut pieszo, od Krakowa 100 km, obok Ośrodka znajduje się kompleks „Aquapark Zakopane” baseny, sauny, zjeżdżalnie – dla naszych Gości 1,5 godzinny pobyt w Aquaparku w ramach 1 godzinnego cennika.

Kompleksy dla narciarzy – Antałówka, Nosal, Polana Szymoszkowa, Gubałówka, Kasprowy Wierch oraz liczne wyciągi w Poroninie, Bukowinie Tatrzańskiej, Białce Tatrzańskiej.

OFERTA NA ROK 2024

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034