Sanatorium z psem

sanatorium z psem

Kochamy pieski dlatego umożliwiamy Wam pobyt w sanatorium prywatnie z psem. W Polsce jest bardzo mało miejsc, gdzie można przyjechać do sanatorium z psem ale w naszej grupie Polskie Sanatoria, znajdują się takie miejsca.

Sanatorium z psem – gdzie jechać?

Posiadamy Sanatoria w Kołobrzegu, Łebie, Stegnie, Świnoujściu, Władysławowie, Augustowie, Ciechocinku, Krynicy Zdrój, Nałęczowie, Polanicy Zdrój, Świeradowie, Ustroniu, gdzie możesz do nas przyjechać z psem.

Sanatorium z psem – ile to kosztuje?

Za pobyt psa pobieramy od 25 do 100 zł za dobę. W większości miejsc za pobyt psa w sanatorium zapłacisz 40-50 zł za dobę.

Sanatorium z psem – jakie zasady obowiązują?

Do Sanatorium przyjmowane są zwierzęta zdrowe, posiadające książeczki zdrowia z aktualnym szczepieniem przeciwko wściekliźnie i informacją o odrobaczeniu. Informację o chęci przywiezienia zwierzęcia należy zgłosić na etapie dokonywania rezerwacji. Należy również podać gatunek oraz rasę psa. Zwierzęta powinny przebywać w pokojach z właścicielami. W przypadku pozostawienia zwierzęcia samego w pokoju, prosimy o pozostawienie zawieszki na klamce, po zewnętrznej stronie drzwi. Sprzątanie pokoi, w których przebywają zwierzęta, odbywa się wyłącznie w obecności właściciela lub podczas nieobecności zwierzęcia w pokoju. Zabrania się przebywania zwierząt na łóżku oraz wykorzystywania ręczników i bielizny pościelowej dla potrzeb zwierząt. Żadne ze zwierząt nie powinno być pozostawione samo w pokoju, jeżeli w tym czasie zakłóca spokój innych gości. Psy powinny być wyprowadzane na smyczy i w kagańcu, pod opieką właściciela bądź osoby upoważnionej. Obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt do jadalni, kawiarni, pomieszczeń bazy zabiegowej oraz strefy basenowej. Właściciele psów są zobowiązani do sprzątania nieczystości pozostawionych przez psy na terenie oraz w otoczeniu hotelu. Właściciele kotów muszą posiadać kuwetę z piaskiem i opróżniać ją do plastikowej torby, którą następnie będą wyrzucać do pojemnika wskazanego przez pracownika hotelu. Wszystkie szkody w mieniu hotelu bądź mieniu innych gości spowodowane przez zwierzęta będą wyceniane przez dyrekcję, a ich kosztami będą obciążeni właściciele. Sanatorium ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt chorych lub w trakcie leczenia.

Jak zarezerwować pobyt?

W celu rezerwacji pobytu, prosimy o kontakt telefoniczny:

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Zobacz także...